Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

CESARETLERİ İLE ÖRNEK OLDULAR

Düzce Kent Konseyi Kadın Meclisi, 19 Kasım Dünya Kadın Girişimciler Günü nedeniyle Kadın Emeği Merkezi’ni ziyaret etti.

CESARETLERİ İLE ÖRNEK OLDULAR
22.11.2022 - 13:51
Güncelleme 22.11.2022 - 13:55
Haber Merkezi

    Meclis Başkanı Zeliha Altıntaş kadınların cesaretleri ile örnek olduklarını söyledi. 


İçerisinde 25 girişimci kadının faaliyet gösterdiği Merkezde incelemelerde bulunan Kadın Meclisi Başkanı Zeliha Altıntaş’a yönetim kurulu üyeleri de eşlik etti.

Altıntaş; işletme sahipleri olan kadın girişimciler ile görüştü, işletmeleri hakkında bilgiler aldı.

“Girişimcilik cesaret ister”
     Altıntaş Dünya’nın ve ülkemizin belli bir gelişmişlik seviyesine ulaşmasında kadının emeğinin büyük olduğunu vurgulayarak “İlimizde kadınlarımız tarafından kurulan işletmeler önem arz etmektedir. İnanıyoruz ki önümüzdeki günlerde, yıllarda girişimcilerimizin sayısı, işletmelerin sayısı artacaktır. Hem hizmet sektöründe hem de üretim sektöründe kadın girişimcilerin çoğalması memnuniyetine tanıklık ettik. Girişimcilik cesaret örneği, cesaret timsalidir. Özelikle de ekonomik sahada bu adımların atılması öncelikle onların bu konudaki özverilerini, fedakarlıklarını ve cesaretlerini gösteriyor” dedi.

     Kadınların cesur adımlarıyla örnek olduklarını vurgulayan Altıntaş şöyle devam etti: “Cesur adımlarıyla sadece kendilerine değil, kentimizin ve ülkemizin istihdamına güç katan girişimcilerimizi kutluyor Kendilerini tebrik ediyoruz ve artarak devam etmesini diliyoruz. Bu işletmelerinin kendilerine ve ailelerine hayırlı, bereketli kazançlar getirmesini diliyoruz. Bu vesile ile bütün girişimci kadınlarımızın Dünya Girişimci Kadınlar Gününü canı gönülden kutluyor, kendilerine bereketli satışlar diliyoruz.”


Editör: D. Karpuz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar