Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

ŞÜKRAN TEYZEYE ÖZEL ZİYARET

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, Nefis Süt’ü marka yaparak ününün tüm Türkiye’ye yayılmasını sağlayan hayırsever Şükran Öney’i ziyaret etti.

ŞÜKRAN TEYZEYE ÖZEL ZİYARET
17.11.2022 - 16:42
Haber Merkezi

 Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü,  birçok okulun yapımını üstlenen ve yüzlerce öğrencinin öğrenimine katkısı olan Düzce’nin Şükran Teyzesi Şükran Öney’e özel bir ziyaret gerçekleştirdi. Nefis Süt Tesisinde Şükran Öney  – Sedat Şenkardeşler çifti tarafından ağırlanan Özlü, Şükran Öney’in örnek bir girişimci olduğunu vurguladı. 

Özlü “ Düzcemizin örnek girişimcisi, iyiliği sıcak kalbiyle bilinen Şükran Öney’i sahibi olduğu Nefis Süt Ürünlerinde ziyaret ettik. Biz anlattık, o da anlattı. Birbirimizi dinlersek başarılı olabiliriz” ifadelerini kullandı.  
Şükran Öney Faruk Özlü’nün ziyaretinden duyduğu memnuniyeti diye getirerek teşekkür etti. 

Şükran Öney  – Sedat Şenkardeşler çifti  Düzce’de sürdürdükleri iş hayatı, yatırımları ve hayatları ile örnek bir çift olarak biliniyor


Editör: D. Karpuz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.