Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

ÇİFTLERE YOL GÖSTERİCİ NİTELİKTE EĞİTİMLER

Düzce Belediyesi BELMEK, 53 farklı branşta verdiği hizmetlere bir yenisini daha ekledi. “Evlilik Okulu” adıyla kurulan yeni branş kapsamında Uzman Psikolog eşliğinde başvuruda bulunan çiftlere eğitim desteği verilecek.

ÇİFTLERE YOL GÖSTERİCİ NİTELİKTE EĞİTİMLER
17.11.2022 - 16:20
Haber Merkezi

Düzce Belediyesi sosyal belediyecilikte yeni bir çığır açmaya devamediyor. Başkan Dr. Faruk Özlü’nün önderliğinde her yaştan vatandaşıntalep ve isteklerini karşılamak üzere projeler geliştirilirkenDüzcelilere en yakın birimlerinden BELMEK’te, Düzce Kent Konseyi’nin dekatkıları ile örnek bir çalışmaya imza atıldı.BELMEK bünyesindeki 53 branşa ek olarak, yeni açılan “Evlilik Okulu”branşı ile Nikah Dairesi’ne evlenme başvurusunda bulunan çiftler veevlenen çiftlerin tamamı Uzman Psikolog eşliğinde merak ettiklerinidanışacak, evlilik hakkında destek alabilecek.”Mutlu olmak çok güzel,mutlu kalmak en güzel” sloganı ile başlatılan programa başvuru veayrıntılı bilgi için vatandaşlar 0380 514 25 44 – 0380 523 88 33numaralı telefon hattı ile 0537 527 09 57 WhatsApp hattından yetkililereulaşabilir.


Editör: D. Karpuz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.