Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

ÜNİVERSİTE, ÖĞRENCİLERİNİ SPOR’DA BİRLEŞTİRDİ

Düzce Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ile ortaklaşa organize ettiği sportif etkinlikleri Düzce Üniversitesi öğrencileriyle buluşturdu. Öğrenciler, üniversite kampüsünde düzenlenen farklı spor etkinlikleriyle keyifli zaman geçirdi.

ÜNİVERSİTE, ÖĞRENCİLERİNİ SPOR’DA BİRLEŞTİRDİ
31.10.2022 - 16:39
Güncelleme 31.10.2022 - 16:59
Haber Merkezi

Düzce Belediyesi, sporun her branşını her platformda her yaştanvatandaşlarla buluşturmaya, sporu sevdirmeye yönelik etkinliklerdüzenlemeye devam ediyor. ‘Spor Şehri Düzce’ başlığı altında attığıadımlarla büyük bir eksikliği kapatarak başarılı etkinliklere imza atanmüdürlüğün son durağı Düzce Üniversitesi oldu.Bu çerçevede Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ile birlikte hazırladığısportif etkinlikleri Düzce Üniversitesinde öğrencilerle buluşturanmüdürlük, kampüs alanında kurulan mini spor alanlarında basketboldanvoleybola mini futboldan ayak bilardosuna, bocce’den cornhole kadar birçok etkinliği öğrencilerle buluşturdu.

Düzenlenen etkinliklerle sağlıklı yaşamın ayrılmaz bir parçası olansporu öğrencilere sevdirmeyi amaçlayan müdürlük, aynı zamandaöğrencilerin kaynaşmasına ve gerek Düzce’ye gerekse de DüzceÜniversitesine adaptasyonları noktasında önemli bir çalışmagerçekleştirmiş oldu.


Editör: D. Karpuz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.