Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

KULAÇLAR, ‘CUMHURİYET’ İÇİN ATILDI

Düzce Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü ve Düzce Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla yüzme şenliği düzenlendi. 130 sporcunun katılım sağladığı şenliklerde dereceye giren sporcular madalya ile ödüllendirildi.

27.10.2022 - 15:49
Güncelleme 27.10.2022 - 17:16
Haber Merkezi

Düzce Belediyesi, Başkan Faruk Özlü’nün girişimleri ile sporun herbranşına destek vermeye ve yetenekli sporcuların ülke sporunakazandırılmasına katkı sağlamasının yanı sıra belirli günlere yöneliksportif faaliyetlere de büyük önem gösteriyor.Bu kapsamda çalışma gerçekleştiren Düzce Belediyesi Gençlik ve SporHizmetleri Müdürlüğü, Düzce Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ile birlikteSpor Akademisinin de katkılarıyla ‘29 Ekim Cumhuriyet Bayramı YüzmeŞenliği’ düzenledi.Bahçeşehir Yüzme salonunda 7-8-9 ve 10 yaş kategorilerinde 130 sporcununkatılımıyla düzenlenen etkinlik, sporcu ve antrenörlerin yürüyüşü, saygıduruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başladı.Belediye Başkan Yardımcısı Oya Kocaman’ın da hazır bulunduğu yüzmeşenliğinde sporcular yaş kategorilerinde dereceye girmek için kıyasıyamücadele ederken, izlemek için gelen aileler ise heyecanlı şekildeçocuklarına destek verdi.Şenlik, dereceye giren sporculara madalyalarının verilmesi ile sonaerdi.


Editör: D. Karpuz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar