Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

ÖĞRENCİLERLE BİRARAYA GELDİ, FİDAN DİKTİ

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, merkez mahalleleri genelinde başlatılan park tadilatları ve yeni parklara yönelik çalışmaları yakından inceledi. Başkan Özlü, Karahacımusa Mahalle parkını ziyareti esnasında bir araya geldiği öğrencilerle park alanına fidan dikti.

ÖĞRENCİLERLE BİRARAYA GELDİ, FİDAN DİKTİ
27.10.2022 - 15:24
Haber Merkezi

Düzce Belediyesi, 2022 yılı içerisinde muhtelif mahallelerde mevcutparkların tadilatlarının yanı sıra yeni park yapımlarına hız verdi.Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, belediye birimlerinin çalışmalarıneticesinde yapım çalışmaları tamamlanan ve devam eden park alanlarınıziyaret etti.İlk ziyaretini Konuralp bölgesinde yapımına başlanan Konuralp GaziParkına gerçekleştiren Başkan Özlü, çalışmaları takip ederek, parkıkullanan vatandaşlarla etti. Ardından Terzialiler ve ÇiftepınarlarMahallelerine kazandırılan muhtarlık binalarını gezen Başkan Özlü, yenibinaların hayırlı olmasını diledi.İLK FİDAN BAŞKAN ÖZLÜ'DENBaşkan Özlü, daha sonra beraberindeki heyetle birlikte Arapçiftliği,Şıralık ve Beyciler ve Karahacımusa Mahallelerinde ki park alanlarınıziyaret etti.  Karahacımusa Mahallesi parkı incelemesi esnasında ilkokulöğrencileri ile bir araya gelen Başkan Özlü, park alanına geçereköğrencilerle birlikte parka fidan dikti.

Başkan Özlü, son olarak Camikebir Mahallesi eski film platosununbulunduğu alanda yapılması planlanan 23 Nisan Parkına geçerek alanincelemesinde bulundu ve proje detaylarına yönelik bilgi aldı.


Editör: D. Karpuz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.