Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

DÜZCELİ ÖĞRENCİLER ÇEK CUMHURİYETİ'NDE

Düzce Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından organize edilen Erasmus+ projesi çerçevesinde Düzceli öğrenciler Çek Cumhuriyeti’nde okul ve derslerin işleyişini gözlemledi.

DÜZCELİ ÖĞRENCİLER ÇEK CUMHURİYETİ'NDE
25.10.2022 - 16:03
Haber Merkezi

Erasmus+ projeleri çerçevesinde çalışmaları koordine eden Milli Eğitim Müdürlüğü, Düzce’de okul ve derslerin işleyişlerinin geliştirilmesi için başlattığı proje çerçevesinde 10 öğrenci ve 2 öğretmeni Çek Cumhuriyetine gönderdi.

Okul Eğitimi Akreditasyonu çerçevesinde Farabi Anadolu Lisesi ve Tevfik Fikret İleri İmam Hatip Ortaokulu’ndan 10 öğrenci ve 2 öğretmenin ziyaret ettiği Prag slovanske Gymnazium ve Educanet Schools’ta grup hareketliliği etkinlikleri gerçekleştirildi. Öğrenci ve öğretmenler okul ve derslerin işleyişlerini gözlemlendi. Çek Cumhuriyeti’nde ki çalışmaları inceleyen heyet daha sonra Düzce’de de okul ve derslerinde gördüklerini uygulayacak.


Editör: D. Karpuz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.