Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

AYIN PERSONELLERİ SEZGİN VE ŞENTÜRK

Düzce Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünde ayın personelleri belli oldu. Okulsporları Birimi personelleri Erdi Sezgin ve Oğuzhan Şentürk, ayın personelleri seçildi.

AYIN PERSONELLERİ SEZGİN VE ŞENTÜRK
13.10.2022 - 15:40
Haber Merkezi

Düzce Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü personelinin moral ve motivasyonunu yüksek seviyede tutmak, personeli daha özverili çalışmaya teşvik etmek amacıyla İl Müdürü İsa Yazıcı tarafından başlatılan uygulama kapsamında ayın başarılı personelleri belirlendi. Komisyon tarafından yapılan değerlendirmede Okulsporları Birimi personelleri Erdi Sezgin ve Oğuzhan Şentürk, ayın en başarılı personelleri seçildi.


Düzce Gençlik ve Spor İl Müdürü İsa Yazıcı, “Biz her ay ayın personeli olarak bir arkadaşımızı seçiyoruz. Bu ay da Erdi ve Oğuzhan arkadaşlarımızı seçtik. Erdi ve Oğuzhan’ı seçmemizin sebebi 2021-2022 Eğitim Öğretim Yılı Okulsporları sezonunda kusursuz çalışmaları ve İl Müdürlüğümüz olarak Türkiye genelinde dereceye girmemizdir. Biz de bundan dolayı Erdi Sezgin ve Oğuzhan Şentürk kardeşimizi ayın personelleri seçtik.” dedi.


Editör: E. Varol

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.