Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

ÖĞRETMENLER TEZLERİNİ PAYLAŞIYOR

Milli Eğitim Müdürlüğü ve Düzce Üniversitesi işbirliği ile yürütülen “Bizden Bize Akademik Paylaşımlar” programının üçüncüsü Fen Bilgisi ve Matematik öğretmenlerinin katılımlarıyla gerçekleştirildi.

ÖĞRETMENLER TEZLERİNİ PAYLAŞIYOR
13.10.2022 - 15:33
Haber Merkezi

Düzce’de görev yapan eğitimciler tarafından hazırlanan 180 tez çalışmasından konuları itibariyle ön plana çıkmış akademik çalışmalar, sahada ve uygulamada ilgilileri ile buluşturuluyor.Bizden Bize Akademik Paylaşımlar Programı; Düzce Üniversitesi Eğitim Fakültesi Öğretim Görevlisi Prof. Dr. Engin Arslanargun’un rehberliğinde, Eğitim Müfettişi Mustafa Aygün ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü AR-GE  koordinesinde yürütülüyor. 

Düzce Valiliği Konferans Salonunda gerçekleştirilen programda Fen Bilgisi öğretmenlerine “Ortaokul Öğrencilerinin Etkileşimli Tahta Kullanımına Yönelik Tutumlarının İncelenmesi” konusu Fen Bilgisi Öğretmeni Seyit Ulugöl tarafından, “Ortaokul Matematik Öğretmenlerinin Ders İşleyiş Süreçlerinin İncelenmesi” konusu ise İlköğretim Matematik Öğretmeni Çağla Pınar Şensoy tarafından anlatıldı. 
Her iki oturum da öğretmenlerin soru cevap etkinliği ile tamamlandı.


Editör: E. Varol

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.