Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

NURSEL TEYZELERİNİ HEYECANLA KARŞILADILAR

Hayırsever Nursel Demirel, Albay Talat Demirel Anaokulu’nda minik öğrenciler ile buluştu

NURSEL TEYZELERİNİ HEYECANLA KARŞILADILAR
6.10.2022 - 10:29
Güncelleme 6.10.2022 - 10:33
Özel Haber

Okul Müdürü Serap Yamak tarafından karşılanan Nursel Demirel için öğrencilerle birlikte, pasta kesildi. sınıfları ziyaret ederek öğrencilerle sohbet eden Demirel çocukların ilgisinden çok memnun kaldığını söyledi. Eşi anısına yaptırdığı okulda duygusal anlar da yaşayan Nursel Demirel kendisini davet ederek okulda ağırlayan, çocuklarla buluşmasına katkı sağlayan Okul Müdürü Serap Yamak’a teşekkür etti.

Albay Talat Demirel Anaokulu Müdürü Serap Yamak eğitime sağladığı destek için Nursel Demirel’e minnettar olduklarını belirterek  “Okulumuzun yapımında büyük katkısı olan değerli bağışçımız, çok kıymetli büyüğümüz Sayın Nursel Demirel’in okulumuza yapmış olduğu ziyaretleri, bizleri son derece onurlandırmıştır. Okul idaremiz, öğretmenlerimiz ve en önemlisi minik öğrencilerimizin bu güzel âna tanıklık etmiş olması, bizleri son derece mutlu etmiştir. Kendilerine, bu güzel okulumuzu güzel çocuklarımıza ve daha nice nesillerin eğitim öğretime dahil olabilmelerine imkan sağladıkları için minnettarız” dedi.

 

 


Editör: E. Varol

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar