Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

GÜVENLİ BİR EĞİTİM İÇİN TOPLANDILAR

2022-2023 eğitim öğretim yılı hazırlık ve genel değerlendirme toplantısı İl Milli Eğitim Müdürü Tamer Kırbaç başkanlığında gerçekleştirildi.

GÜVENLİ BİR EĞİTİM İÇİN TOPLANDILAR
8.09.2022 - 12:03
Haber Merkezi

Kırbaç Eğitim-öğretimin huzur ve güven içerisinde sürdürülebilmesi adına tüm çalışmaların, İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından titizlikle takip edildiğini vurguladı.

12 Eylül tarihinde başlayacak olan 2022-2023 Eğitim-Öğretim yılı öncesinde il genelindeki okullarda yürütülen hazırlıkları değerlendirmek ve okul yöneticilerini bilgilendirmek üzere İl Milli Eğitim Müdürü Tamer Kırbaç başkanlığında Milli Eğitim Müdürlüğü yöneticileri, Merkez ilçede görev yapan okul ve kurum yöneticilerinin katılımlarıyla Yeni Eğitim Öğretim Yılı Hazırlık ve Değerlendirme Toplantısı gerçekleştirildi.

Merkez Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu Müdürlüğünde düzenlenen toplantıda; okul çevrelerinde alınacak güvenlik tedbirleri, okul servis araçlarının denetimine yönelik yürütülen çalışmalar, devam eden güçlendirme çalışmaları, yapımı tamamlanan ve devam eden eğitim yatırımları, okullarımızdaki fiziksel şartların iyileştirilmesi, öğrencilerin akademik, sosyal, sportif, sanatsal vb. alanlarda başarılarının artırılmasına yönelik yapılacak çalışmalar hakkında bilgilendirme ve değerlendirme yapıldı. 


Editör: E. Varol

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.