Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

UYUM PROGRAMI 9 EYLÜL’E KADAR SÜRECEK  

12 Eylül 2022 Pazartesi günü başlayacak 2022-2023 eğitim öğretim yılında; Okul Öncesi, İlkokul 1. sınıf, ortaokul ve imam hatip 5. sınıftaki öğrencilerin, ortaöğretim hazırlık ve 9. sınıf öğrencilerinin eğitim öğretime "Uyum Programı" 9 Eylül 2022 tarihine kadar sürecek.

UYUM PROGRAMI 9 EYLÜL’E KADAR SÜRECEK   
6.09.2022 - 12:07
Haber Merkezi

Uyum haftasında öğrencilerin okula, öğretmenlerine ve arkadaşlarına alışması hedefleniyor. Bir haftalık süreçte ders yapılmıyor, katılım zorunluluğu bulunmuyor. Ancak bu ilk hafta öğrenciler için oldukça önemli. Öğrenciler, uyum haftasında öğrenim görecekleri okulu daha rahat keşfedebilme imkânı buluyorlar.

Yeni eğitim öğretim yılı hazırlıkları, İl Milli Eğitim Müdürlüğü koordinesinde gece gündüz demeden devam etmekte. Okul zili çalmadan önce öğrencileri ihtiyaçları giderilmiş, depreme karşı güvenli, teknolojiye uyumlu, çevre dostu okullarda karşılamak için tüm imkânlar seferber ediliyor.

 

 


Editör: E. Varol

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar