Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

İSTİHDAM İÇİN İŞBİRLİĞİ YAPILACAK

Hayat Boyu Öğrenme Programı kapsamında Düzce’de yapılan çalışmalar değerlendirildi. İstihdama katkı sağlayacak kursların sayılarının arttırılması ve kurumlar ile işbirliği sağlanması yönünde karar alındı.

İSTİHDAM İÇİN İŞBİRLİĞİ YAPILACAK
2.09.2022 - 13:28
Haber Merkezi

Vali Yardımcısı Yakup Tatoğlu’nun başkanlık ettiği "İl Hayat Boyu Öğrenme Komisyonu" toplantısında 2022-2023 eğitim öğretim yılında gerçekleştirilecek faaliyetler planlandı. Geçmiş yıllarda yapılan çalışmalar masaya yatırıldı.

Toplantıda İl Milli Eğitim Müdürlüğü Hayat Boyu Öğrenme Şube Müdürü Yasemin Çağır, açılan kurslar ve yapılan çalışmalar hakkında katılımcıları bilgilendirdi. Yeni eğitim öğretim yılı etkinlikleri, kamu, özel kurum ve kuruluşların talep ettikleri kurslar ve eğitim faaliyetleri hakkında yapılan planlamayı anlattı.

Toplantıya katılım sağlayan eğitim paydaşlarının da görüşleri alınarak, hayat boyu öğrenme faaliyetleri kapsamında açılan kursların arttırılması ve iş istihdamının da göz önünde bulundurularak, kurumlarla işbirliğinin sağlanması yönünde kararlar alındı.

 


Editör: E. Varol

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar