Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

YURT BİNALARI ONARILACAK

Düzce İl Özel İdaresi Zahidül Kevseri, Hafız Hasan Şen ve Avni Akyol yurt binalarında onarım yapacak. İşin bir ay gibi kısa bir sürede tamamlanması planlanıyor.

YURT BİNALARI ONARILACAK
31.08.2022 - 11:30
Özel Haber

İdare yurt binalarındaki onarım işi için ihale düzenliyor. Basın İlan Kurumu ilan portalı www.ilan.gov.tr adresinde yer alan duyuruya göre ihale 9 Eylül 2022 Cuma günü saat 14.00’te Düzce İl Özel İdaresi - Encümen Toplantı Salonunda yapılacak.

İhalede ekonomik açıdan en avantajlı teklif sadece fiyat esasına göre belirlenecek. İhaleye sadece yerli istekliler katılabilecek. İhale dokümanı EKAP üzerinden bedelsiz olarak görülecek ancak, ihaleye teklif verecek olanların, e-imza kullanarak EKAP üzerinden ihale dokümanını indirmeleri zorunlu olacak.

Teklifler, EKAP üzerinden elektronik ortamda hazırlandıktan sonra, e-imza ile imzalanarak, teklife ilişkin e-anahtar ile birlikte ihale tarih ve saatine kadar EKAP üzerinden gönderilecek. İstekliler tekliflerini, anahtar teslimi götürü bedel üzerinden verecekler. İhale sonucu üzerine ihale yapılan istekliyle anahtar teslimi götürü bedel sözleşme imzalanacak.

İhalede, kısmı teklif verilebilecek. İstekliler teklif ettikleri bedelin %3’ünden az olmamak üzere kendi belirleyecekleri tutarda geçici teminat verecekler. Elektronik eksiltme yapılmayacak.

Verilen tekliflerin geçerlilik süresi, ihale tarihinden itibaren 60 (Altmış) takvim günü olacak. Konsorsiyum olarak ihaleye teklif verilemeyecek.

İhale ile ilgili detaylar için tıklayınız.


Editör: E. Varol

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar