Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

GENÇLER İÇİN BİR ARAYA GELDİLER

Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Düzce temsilcisi Ersoy Mutlu, gençlik odaklı projelerde işbirliği için Düzce Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nedim Sözbir ile bir araya geldi.

GENÇLER İÇİN BİR ARAYA GELDİLER
16.08.2022 - 11:20
Haber Merkezi

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın imzasıyla Düzce Üniversitesi Rektörü olan Prof. Dr. Nedim Sözbir’e hayırlı olsun ziyaretlerini sürüyor. TÜGVA Düzce il yönetimi de yeni Rektör Sösbir’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Ziyaretle ilgili konuşan TÜGVA Düzce temsilcisi Ersoy Mutlu, “Düzce Üniversitemizin Rektörü Prof. Dr. Nedim Sözbir'i ziyaret ettik. Gençlik odaklı proje ve faaliyetlerde iş birliğinin gerekliliği konusunda hemfikir olduğumuz Rektörümüze misafirperverlikleri için teşekkür eder, görevinde başarılar dilerim” dedi.

Rektör Sözbir’de ziyaretten son derece memnun olduğunu gençler için yapılacak olan her projeye destek vereceklerini söyledi.


Editör: E. Varol

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar