Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

YILIN GİRİŞİMCİ OKULU SEÇİLDİ

Düzce Mevlana Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Dünya çapında gençlere girişimci zihin yapısını kazandırmak için kurulan Junior Achievement adlı kuruluşun Türkiye temsilcisi Genç Başarı Eğitim Vakfı tarafından "Yılın Girişimci Meslek Okulu" olarak seçildi.

YILIN GİRİŞİMCİ OKULU SEÇİLDİ
22.07.2022 - 11:36
Haber Merkezi

Girişimcilik eğitimindeki en iyi okulların ulusal ve Avrupa çapında belirlendiği "The Entrepreneurial School" TES Ödüllerinin bu yıl 7.'si düzenlendi. Dünyada 35 ülke arasında yapılan etkinlikte her yıl "Akademik Liseler" ve "Meslek Liseleri" olmak üzere iki ayrı kategoride "Yılın Girişimci Okulları" belirleniyor.

Türkiye'de 'Genç Başarı Eğitim Vakfı' tarafından yürütülen etkinlikte, aday okullar arasında yapılan seçim sonucunda, Düzce Mevlana Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi akademik kategoride "Yılın Girişimci Meslek Okulu" seçilerek, Türkiye'yi Avrupa'da "The Entrepreneurial School Award 2022"de temsil etti.

12-14 Temmuz 2022 tarihlerinde Estonya'nın Talin şehrinde gerçekleşen Avrupa'nın en kapsamlı girişimcilik festivali GEN-E 2022'de Düzce Mevlana Mesleki ve Teknik Eğitim Anadolu Lisesi "Girişimci Meslek Lisesi" ödülünü alarak, ülkemizi başarıyla temsil etti.

 


Editör: E. Varol

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar