Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

ANAOKULU KAYITLARI BAŞLADI

Milli Eğitim Müdürlüğü bünyesinde eğitim-öğretim çalışmalarını yürüten Düzce Üniversitesi Anaokulu, 2022-2023 Eğitim-Öğretim Yılı ön kayıtlarına 20 Haziran 2022 tarihinde başladı.

ANAOKULU KAYITLARI BAŞLADI
20.06.2022 - 17:28
Güncelleme 20.06.2022 - 17:57
İHA

Düzce Üniversitesi Konuralp Yerleşkesinde 2009 yılında inşa edilen Düzce Üniversitesi Anaokulu’nda kendine güvenen, kendilerini rahat ifade edebilen, sorumluluk alabilen, mutlu, sağlıklı ve çevreye duyarlı bireyler yetiştirmeye devam ediyor.

Anaokulunda, yaşlarına uygun, 3, 4 ve 5 yaş gruplarındaki çocuklara; güvenli ve özgürce eğitim verildiği 20 kişilik sınıflarda; zihinsel gelişimin yanında, duygusal ve fiziksel gelişime yönelik eğitimler de veriliyor.

Anaokulu; deneyimli, donanımlı, güçlü kadrosu ve Düzce Üniversitesi desteği sonucunda verdiği eğitimle; ailesine, çevresine ve topluma saygılı, özgüveni yüksek donanımlı bireyler yetiştiriyor.


Editör: E. Varol

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar