Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

“TÜM TEDBİRLER ALINDI”

Düzce Valisi Cevdet Atay, 18 ve 19 Haziran 2022 tarihlerinde yapılacak YKS sınavı için ilgili tüm kurumlarca gerekli tedbirlerin alındığını duyurdu.

“TÜM TEDBİRLER ALINDI”
17.06.2022 - 14:36
Haber Merkezi

Atay kimlik kartlarında sorun yaşayan öğrenciler için Merkez İlçe Nüfus Müdürlüğü’nün Cumartesi ve Pazar günü açık olacağını söyledi.

Gençlere sınavda başarı dileyen Atay “Geleceğimizin Teminatı Sevgili Gençler; Hafta sonu yapılacak olan Yükseköğretim Kurumları Sınavında hepinize başarılar diliyorum” dedi.

Atay sınav süresince öğrencilerin dikkatinin dağılmaması için hassasiyet çağrısında bulunarak “Öğrencilerimizin, huzur ve güven ortamında sınava girebilmeleri için ilgili kurumlarımız tarafından gerekli tedbirler alınmıştır.

Kimlik kartlarında sorun yaşayan öğrencilerimiz için ilimiz Merkez İlçe Nüfus Müdürlüğü 18 Haziran 2022 Cumartesi günü 07.00 – 17.00, 19 Haziran 2022 Pazar günü ise 07.00 - 15.30 saatler arasında açık tutulacaktır.

Vatandaşlarımızdan sınav süresince öğrencilerimizin dikkatinin dağılmaması için hassas olmalarını rica ediyorum” diye konuştu.


Editör: E. Varol

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar