Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

İNGİLİZCE TİYATRO OYNADILAR

Eğitim öğretim dönemi sona ererken Düzce'de öğrencilerin İngilizce tiyatrosu velileri ve öğretmenlerine gurur yaşattı.

İNGİLİZCE TİYATRO OYNADILAR
16.06.2022 - 16:14
İHA

Düzce Uğur Okulları Kampüsü öğrencileri 2021-2022 eğitim öğretim dönemi sona ererken, yıl boyunca okulda aldıkları eğitimi İngilizce olarak sahneye taşıdı.

Tamamı İngilizce olarak yapılan program, saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasıyla başladı. Ardından sahneye çıkan kampüsün İngilizce öğretmenleri program hakkında açıklama yaptı. Sunumların ardından öğrenciler, İngilizce skeçler ve şarkıları sahneledi. Veliler ve öğretmenler büyük gurur yaşadı.

Oyunların ardından sahneye çıkan Düzce Uğur Okulları Kampüsü Kurucusu Gökhan Sarıgül yaptığı konuşmada, “Öğrencilerimiz sahne gibi zorlu ortamda İngilizce konuşarak oyunlarını sahnelemesinden dolayı gurur duyuyorum.

Bu Uğur Okullarının akademik kalitesinin yanı sıra sosyal aktivitelere verdiğimiz önemin de bir yansıması oldu. Siz değerli velilerimizde çocuklarınızla gurur duyabilirsiniz.

Çünkü sahneye çıkıp birçok insan Türkçe konuşmakta zorluk çekerken sizin çocuklarınız İngilizce oyun sahnelediler. Bu gurur duyulacak bir durum. Emeği geçen herkese teşekkür ederim” dedi.

Program velilerden tam not alırken program sonunda öğrencileri ayakta alkışladılar.


Editör: E. Varol

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar