Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

GENÇLER BÖLGE ŞAMPİYONU OLDU

Düzce Belediyesi Kent Konseyi Gençlik Meclisi üyeleri, Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın gençlerin bilgilerini ölçmek için gerçekleştirdiği münazara ligini Batı Karadeniz Bölge Yarışmasında şampiyon olarak Türkiye finallerine kaldı.

GENÇLER BÖLGE ŞAMPİYONU OLDU
13.06.2022 - 17:45
Güncelleme 14.06.2022 - 10:29
Haber Merkezi

Gençlik ve Spor Bakanlığının her yıl düzenlediği münazara bilgi yarışmasında Düzceli gençler, üst üste üçüncü kez finale kaldı.

Sinop’ta gerçekleştirilen Batı Karadeniz Münazara Ligi Bölge şampiyonasına Damla Bodur ve Mervenur Koçoğlu liseler kategorisinde yarışırken,  üniversiteler kategorisinde ise Düzce Belediyesi Kent Konseyi Gençlik Meclisi üyeleri Hasan Esat Sungur ve Furkan Dertli yarıştı.

3 senedir münazara yarışmalarına katılarak finale kalan Gençlik Meclisi üyeleri Hasan Esat Sungur ve Furkan Dertli, Batı Karadeniz Bölge yarışmasında da şampiyon olarak Ankara’da düzenlenecek olan Türkiye finaline katılmaya hak kazandı. Bilgileriyle Düzce’nin adını duyuran ikili 2020 yılında Türkiye Şampiyonu olarak Düzce’mize gurur yaşatmıştı.

Liseler kategorisinde yarışan genç kızlar da bölge birincisi olarak her iki kategoride de Düzce’nin adını duyurdu.


Editör: E. Varol

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar