Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

GERÇEK SINAV DENEYİMİ YAŞADILAR

Düzce Uğur Fen ve Anadolu Lisesi ile Uğur Kursu öğrencileri TYT sınav heyecanını erken yaşadı. Öğrenciler, gerçek sınav deneyimini yaşayarak deneme sınavına girdiler.

GERÇEK SINAV DENEYİMİ YAŞADILAR
11.06.2022 - 14:07
Haber Merkezi

Düzce Uğur Fen ve Anadolu Lisesi 12. sınıf ve Uğur Kursu öğrencileri sınav heyecanını erken yaşadılar. 18-19 Haziran 2022 tarihlerinde yapılacak olan sınavlar öncesinde öğrencilere sınav anını yaşatmak için kolları sıvayan Düzce Uğur Fen ve Anadolu Lisesi ve Uğur Kursu yönetimi, öğrencilerine deneme sınavını Düzce Üniversitesi amfisinde gerçekleştirdi. Sınava girecek olan öğrencileri sınav öncesinde tek tek arayarak salona alan öğretmenler, sınav kitapçıklarını da dağıttılar. Ardından bilgilendirme yapılarak sınav başladı. Öğrenciler TYT sınavı provasında, heyecanlarını yenmeyi ve sınava odaklanmayı birebir yaşayarak öğrendiler. Düzce Uğur Fen ve Anadolu Lisesi ve Uğur Kurs kurucusu Gökhan Sarıgül, sınava girecek öğrencilere başarılar diledi.


Editör: E. Varol

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar