Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

ÇAKAR’DAN AYRILIK AÇIKLAMASI

Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar Düzce Üniversitesi Rektörlüğü görevinden ayrıldığını bildirdi. Çakar, görev süresi boyunca bir çok başarıya imza atıldığının altını çizdi.

 ÇAKAR’DAN AYRILIK AÇIKLAMASI
2.06.2022 - 14:22
Güncelleme 2.06.2022 - 18:06
Özel Haber

2015 yılından bu yana samimiyetle çalıştıklarının  altını çizen Nigar Demircan Çakar “2015 yılından bu yana özveri ve azimle yürüttüğüm Rektörlük görevinden ayrılmış bulunuyorum. Görev sürem boyunca üniversitemiz pek çok başarı kazandı, her gün bir önceki günün üstüne koydu, samimiyetle çalıştı” ifadelerini kullandı.

Çakar görev süresi boyunca desteğini grdüğü kurum ve kişilere teşekkür ederek “Üniversitemiz bu süreçte ilkleri başardı. Bilimsel çalışmaları ve hepimizi gururlandıran çabalarıyla adından söz ettirdi. Dünyanın sayılı üniversiteleri arasında yerini aldı. Bana, üniversitemize, liderlik ederek bu başarılara imza atma fırsatı veren Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a, Yükseköğretim Kuruluna, bakanlarımıza, valimiz başta olmak üzere üniversitemize destek olan il erkanımıza, üniversitemizin akademik ve idari personeline, bana her zaman enerji veren öğrencilerime, her başarımızı gururla duyuran basın mensuplarına, STK’lara ve mensubu olmaktan her zaman gurur duyduğum ve her zaman yanımda hissettiğim Düzcelilere gönülden teşekkür ederim” şeklinde açıklama yaptı. 

Nigar Demircan Çakar vedalaşmak isteyenler ile 6 Haziran 2022 Pazartesi günü saat 16.00’da Cumhuriyet Konferans Salonunda buluşacağını da sözlerine ekledi. 


Editör: E. Varol

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar