Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

KARİYER PLANLAMASI NASIL YAPILIR?

Düzce Üniversitesi Kariyer Geliştirme ve Mezun İzleme Uygulama Araştırma Merkezi tarafından düzenlenen “Yurt Dışında Eğitim ve Kariyer Planlaması Nasıl Yapılır?” başlıklı söyleşi, AI/ML Annotation Analyst Didem Genç’in katılımıyla çevrim içi olarak gerçekleştirildi.

KARİYER PLANLAMASI NASIL YAPILIR?
13.05.2022 - 10:36
Haber Merkezi

Yurt dışında kariyer hedefleyen katılımcılara yol göstermeyi amaçlayarak bu söyleşiyi yaptıklarını dile getiren Genç, yurt dışında eğitim ve kariyer planlanmasında izlenilecek yolları deneyimleriyle de bütünleştirerek katılımcılara aktardı.

Dil eğitiminin önemini de vurgulayan Didem Genç, yeni mezunların yurt dışındaki kariyer imkanlarının oldukça yüksek olduğunu ve yurt dışında yüksek lisans-doktora eğitimi ve kariyer planlaması yaparken izlenecek adımlar hakkında da ayrıntılı bilgiler verdi.

Yurt dışında kariyer isteyen katılımcıların ilgisini çeken söyleşi, katılımcılardan gelen soruların yanıtlanması ve katılım belgelerinin aktarılması ile sona erdi.


Editör: C. Karaca

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar