Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

Finalde Düzce’yi Temsil Edecekler

Her yıl düzenlenen “Bir Şiir Bir Nefes” adlı Gençler Arası Şiir Okuma Yarışması İl Müdürlüğü Konferans Salonu'nda düzenlendi. Yarışmada kategorilerinde birinci olanlar 8 Haziran’da Samsun’da yapılacak Karadeniz Bölge Finalinde Düzce’yi temsil edecek.

Finalde Düzce’yi Temsil Edecekler
30.03.2022 - 12:52
Güncelleme 30.03.2022 - 12:55
Haber Merkezi

Gençlik ve Spor Bakanlığı Gençlik Hizmetleri Genel Müdürlüğünün her yıl düzenlemiş olduğu Kültür ve Sanat Yarışmaları kapsamında “Bir Şiir Bir Nefes” adlı Gençler Arası Şiir Okuma Yarışması Düzce’de de düzenlendi.

İl Birinciliği yarışmasında 4 kategoride yarışan gençlerden 13-17 yaş kız kategorisinde Elanur Çelik, erkek kategorisinde Taha Arda Tezcan, 18-25 yaş bayan kategorisinde Sinem Tekin, erkek kategorisinde Melih Bülbül birinci oldu. 

Yarışmada kategorilerinde birinci olanlar 8 Haziran’da Samsun’da yapılacak Karadeniz Bölge Finalinde Düzce’yi temsil edecek.

Etkinlikle ilgili bilgi veren Gençlik ve Spor İl Müdürü İsa Yazıcı, gençlerin şiiri güzel okuma gayreti taşıdıkları bu yarışmada şiire kanadı değen her canlının şiirce yaşamaları temennisinin ön planda tutulduğunu söyledi.


Editör: E. Varol

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar