Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

Atıkları Eğlenceye Dönüştürdüler

Güzelbahçe Anaokulu minikleri, geri dönüşüm malzemelerinden oluşturdukları oyuncakları önce sergilediler daha sonra kardeş okullarındaki arkadaşlarına hediye ettiler.

Atıkları Eğlenceye Dönüştürdüler
16.02.2022 - 09:18
Güncelleme 16.02.2022 - 10:16
Özel Haber

Miniklerin hem paylaşım hem de tasarrufun önemini anlaması amacıyla hayata geçirilen proje kapsamında atık malzemelerden oyuncak yel değirmenleri, arabalar, bebekler, basket potaları, hayan figürleri ve müzik aletleri yapıldı.

"Geri Dönüşümden Oyuncaklarım Kumbaramda Saklı Paralarım" eTwinning projesinin kurucusu Güzelbahçe Anaokulu öğretmeni Zehra Avan ve öğrencileri atık oyuncaklar sergisi düzenlediler. Güzelbahçe Anaokulu Renkli Düşler Sınıfı öğretmen, öğrenci ve velileri tarafından atık malzemelerden yapılan oyuncaklar sergilendikten sonra kardeş okul olarak belirlenen Sancaklar İlkokulu Anasınıfı öğrencilerine hediye edildi. Haber: Ela Yılmaz

 


Editör: E. Varol

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.