Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

Öğrenciler İle Kardan Adam Yapacak

Düzce Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar’ın kar tatili olmayacağına yönelik sosyal medya paylaşımı kimi öğrencileri üzdü, kimilerini ise sevindirdi.

Öğrenciler İle Kardan Adam Yapacak
19.01.2022 - 11:49
Özel Haber

Çakar’ın paylaşımının ardından öğrenciler ile arasında keyifli ve komik diyaloglar geçti. Çakar öğrencilere orta kafe önünde birlikte kardan adam yapma sözü verdi.

Düzce Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar sosyal meyda hesabı üzerinden “Gençler yarın bize tatil yok. Sınavlar aynen devam. Sabah ulaşım sorunu sebebiyle sınavlara geç kalan olursa ve sorun yaşarsa bölüm başkanlığına dilekçe ile başvursun. Kardan adam yapmak için buluşabiliriz isterseniz” paylaşımını yaptı.

Çakar’ın paylaşımına öğrencilerden yorum yağdı. Kimi öğrenciler sınavların ertelenmesini isterken kimi öğrencilerde durumdan memnun olduklarını ifade ettiler. Çakar öğrencilerin birlikte kardan adam yapma, kahve içme taleplerine ise “Öğle arası orta kafe önünde buluşalım keza soğuktan ve kardan hiç haz etmesem de sizin için katlanacağım mecbur” yanıtını verdi.

 

 


Editör: E. Varol

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar