Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

SERGİ 17 KASIM'A KADAR SANATSEVERLERİ BEKLİYOR

Düzce Üniversitesi Sanat Tasarım ve Mimarlık Fakültesi’nin düzenlediği “CUMHURİYET: Geçmişten Geleceğe İzler III” başlıklı sergi sanatseverlerin beğenisine sunuluyor.

SERGİ 17 KASIM'A KADAR SANATSEVERLERİ BEKLİYOR
1.11.2023 - 15:24
Güncelleme 1.11.2023 - 22:50
Haber Merkezi

Sanat Tasarım ve Mimarlık Fakültesi Müfide Kadri ve Mihri Müşfik Sanat Galerilerinde gerçekleştirilen serginin açılışına; Düzce Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Ali Öztürk, Sanat Tasarım ve Mimarlık Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Kazım Özkan Ertürk, Üniversite Genel Sekreteri Nihat Yıldız, Genel Sekreter Yardımcısı Mehmet Kütük, öğretim elemanları ve öğrenciler katılım gösterdi.

Bu yıl 3.sünün düzenlendiği “CUMHURİYET: Geçmişten Geleceğe İzler III” adlı sergide akademisyenlerin birbirinden farklı ve etkileyici eserleri yer alıyor.

31 Ekim-17 Kasım 2023 tarihleri arasında ziyaretçilere açık olan sergiyi, isteyen tüm sanatseverler ücretsiz bir şekilde ziyaret edebilecek.


Editör: D. Damla

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar