Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

BAŞARILARI İLE DİKKAT ÇEKİYORLAR

Akçakocalı küçük tenisçiler başarıları ile adlarından söz ettiriyorlar. Türkiye Tenis Federasyonun İzmit, Ankara ve İstanbul’daki turnuvalarına katılan ve madalyalar ile dönen sporcular başarıları ile dikkat çekiyorlar.

BAŞARILARI İLE DİKKAT ÇEKİYORLAR
1.12.2022 - 14:30
Haber Merkezi

     Deniz Yılmaz, Mustafa Çınar Balcı, Emir Lokum, Ali Bal, Deniz Bal ve Toprak İlhan, federasyon tarafından düzenlenen turnuvalarda Akçakoca ve Düzce’yi başarı ile temsil ediyor. 
 

      Türkiye Tenis Federasyonunun İstanbul Taç Spor Kulübünde 17-21 Kasım 2022 de düzenlemiş olduğu 8 9 10 yaş hafta sonu turnuvasında kulübümüzü başarı ile temsil etmişlerdir. Sporcularımıza başarılarının devamını diliyoruz...
Başarılı sporcular Akçakoca Belediye Başkanı Mehmet Okan Yanmaz’ı ziyaret etti. 

      Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Yanmaz sporun önemine değindi.

      Minik tenisçileri antrenmanları esnasında ziyaret eden Sosyal Yardımlaşma Derneği Gönüllü Koordinatörü Nursen Yanmaz ise “ Herkesin, özellikle de genç sporcuların spor yapmaları için 15 Temmuz Demokrasi Şehitleri Parkına Belediye Başkanımız Mehmet Okan Yanmaz bir tesis kazandırdı. Belediyemiz her yaştan umut veren sporcuların yetişmesi için spora ve sporcuya destek olmaya devam edecektir” diye ifade etti.


Editör: D. Karpuz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.