Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

ÖZEL KOLEKSİYONDAN SABİHA ULUSOY KÜTÜPHANESİNE

Düzce Valisi Selçuk Aslan’ın özel kitap koleksiyonundan seçme eserler okuyucuların hizmetine sunulmak üzere Sabiha Ulusoy Kütüphanesine hediye edildi.

ÖZEL KOLEKSİYONDAN SABİHA ULUSOY KÜTÜPHANESİNE
16.11.2023 - 12:26
Haber Merkezi

Düzce Valisi Selçuk Aslan’ın himayesinde, Düzce İl Kültür ve Turizm Müdürü İlknur Aynan tarafından, Uzunmustafa Mahallesi’nde inşa edilen Sabiha Ulusoy Kütüphanesine kitap hediye edildi. 

Düzce'nin kültür ve eğitim alanındaki gelişimi ve ilerlemesine katkı sağlamak ve toplumda okuma bilincini arttırmak amacıyla, Düzce Valisi Selçuk Aslan’ın özel kitap koleksiyonundan seçme eserler, okuyucunun hizmetine sunulmak üzere Sabiha Ulusoy Kütüphanesine teslim edildi. 

Ayrıca Düzce İl Halk Kütüphanesinin bağış kaynaklarından hazırlanan tarih, kültür ve edebiyat konulu bir dizi kitap da bilginin öneminin ve gücünün farkına varılarak algılanabilmesi ve ihtiyaca yönelik anlamlı bir yapıya dönüştürülmesi sürecine olumlu etkiler bırakması amacıyla İlknur Aynan tarafından Sabiha Ulusoy Kütüphanesine kazandırıldı.


Editör: D. GAZETESİ

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar