Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

"EN ÖNEMLİ GÖREVİMİZ GENÇLER"

Düzce Valisi Cevdet Atay, toplumları ve devletleri ayakta tutan en büyük ve itici gücün gençlik olduğunu belirterek “Gençlerimizi kendine güvenen, donanımlı ve üretken insanlar olarak yetiştirmek en önemli görevimizdir” dedi.

"EN ÖNEMLİ GÖREVİMİZ GENÇLER"
18.05.2023 - 17:53
Güncelleme 18.05.2023 - 18:00
Haber Merkezi

Vali Cevdet Atay 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı. Atay mesajında şu ifadelere yer verdi: “19 Mayıs 1919, hür ve bağımsız yaşamayı şiar edinmiş Aziz Milletimizin, Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarının önderliğinde, bütün olumsuzlukları bertaraf ederek, azim ve kararlılıkla istiklal mücadelesinin başlattığı gündür. 

Tarih boyunca toplumları ve devletleri ayakta tutan en büyük ve itici güç gençlik olmuştur. Bu nedenle, gençlerimizi kendine güvenen, donanımlı, bilgili, milli ve manevi değerlerine sahip çıkan, demokrasiye inanan, çalışkan ve üretken insanlar olarak yetiştirmek en önemli görevimizdir. 

Sevgili Gençler; bu cennet vatanın sizlerin omuzlarında daha gelişmiş, daha müreffeh, saygı duyulan bir ülke olarak, hür ve bağımsız bir şekilde sonsuza kadar varlığını sürdüreceğine inanıyoruz. 

Bu düşüncelerle, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramını kutluyor, başta Gazi Mustafa Kemal olmak üzere Kurtuluş Savaşımızın bütün kahramanlarını, şehitlerimizi ve gazilerimizi rahmet, minnet ve şükranla anıyorum.”


Editör: D. GAZETESİ

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar