Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

SÜRÜCÜLER SEÇİM GÜNÜ DİKKAT!

Düzce Valiliği 14 Mayıs 2023 Pazar günü yapılacak seçimlerin güven ve huzur ortamı içerisinde tamamlanabilmesi için bir dizi tedbir aldı. Bu kapsamda seçim kurullarının görev yapacağı 18 Temmuz Kapalı Spor salonu çevresindeki cadde ve sokaklar trafiğe kapatılacak.

SÜRÜCÜLER SEÇİM GÜNÜ DİKKAT!
12.05.2023 - 11:31
Güncelleme 12.05.2023 - 14:51
Özel Haber

14 Mayıs 2023 Pazar günü yapılacak olan Cumhurbaşkanı ve 28. Dönem Milletvekili Genel Seçimleri sebebiyle; seçimin huzurlu ve güvenli bir ortamda gerçekleştirilmesi ve seçmen iradesinin sağlıklı bir şekilde sandığa yansımasının sağlanması adına Düzce’de tedbirler hat safhaya çıkarıldı. 

Güvenlik tedbirleri kapsamında; oy torbalarının toplanacağı Düzce İl ve Merkez İlçe ile Cumayeri, Çilimli, Kaynaşlı, Gölyaka ve Gümüşova ilçe seçim kurullarının görev yaptığı 18 Temmuz Kapalı Spor salonu çevresinde bulunan cadde ve sokaklar araç trafiğine kapatılacak. 14 Mayıs günü belirlenen cadde ve sokaklarda saat 15.00’ten seçim kurullarının görevi bitene kadar geliş ve gidiş istikametinde araç kullanılamayacak. 
Düzce Valiliği trafiğe kapatılacak caddeleri şöyle sıraladı:

  •    Kuyumcuzade Bulvarı ile bu bulvara bağlantılı 810. ve 811. Sokak
    -    Akar Stadyum Sokak ile bu sokakla bağlantılı Yıldırım Sokak, Namık Kemal Sokak
    -    Ömer Seyfettin Sokak, Çardak Sokak ile bu sokakla bağlantılı 790., 791. ve 792. Sokaklar.                                                               (Haber: E .Yılmaz)

Editör: D. GAZETESİ

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar