Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

ALTUNTAŞ DÜZCE'YE VEDA EDİYOR

Düzce Valiliği Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü Selim Altuntaş görevinden ayrıldığını duyurdu.

ALTUNTAŞ DÜZCE'YE VEDA EDİYOR
30.01.2023 - 18:14
Haber Merkezi

Altuntaş, her daim desteğini gördüğü İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ve Vali Cevdet Atay’a teşekkür etti. Altuntaş’ın yerine Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü görevine kimin getirileceği henüz açıklanmadı.

Görevinden ayrılan Altuntaş Vali Cevdet Atay ile vedalaştı. Altuntaş gayretli, özverili, yenilikçi, çözüm odaklı ve temelinde insan olan bir anlayışla çalışmalarını sürdürdüğünü belirterek “İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun takdirleriyle atanmış olduğum Düzce Valiliği İl Basın ve Halka İlişkiler Müdürlüğü vazifeme bugün itibariyle veda etmiş bulunmaktayım.

Düzce Valisi Cevdet Atay’ın riyasetinde yapmış olduğumuz vazifemizde gayretli, özverili, yenilikçi, çözüm odaklı ve temelinde insan olan bir anlayışla çalışmalarımızı yeni bir vizyon ve misyonla başarı ile sürdürdük” dedi.

Güçlü Medya Güçlü Düzce mottosuyla başlattıkları sürecin iki sene gibi kısa bir sürede karşılık bulduğunu vurgulayan Altuntaş “Geçmiş dönemdeki görevlerimiz ve bakanlık bürokrasinde ki tecrübelerimizi sahaya ve müdürlüğümüze aktardık.  “Güçlü Medya Güçlü Düzce” mottosuyla başlattığımız sürecin iki sene gibi kısa bir süre içerisinde karşılık bulması bizi ziyadesiyle mutlu etti.

Görevimizi icra ederken desteklerini esirgemeyen İçişleri Bakanımız Sayın Süleyman Soylu Beyefendiye ve Düzce Valimiz Sayın Cevdet Atay Beyefendiye şükranlarımı arz ederim” diye konuştu.

Düzce Damla Gazetesi olarak Selim Altuntaş’a yeni görevinde başarılar dileriz.


Editör: D. GAZETESİ

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar