Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

Tahıl Kurutma Makinesini İnceledi

Düzce Valisi Cevdet Atay çeltik üreticileri için büyük önem taşıyan Tahıl Kurutma Makinesini inceledi. Atay Düzce İl Özel İdaresi tarafından hazırlanan ve Sanayi Bakanlığınca desteklenecek olan “Konuralp Pirinci Üretim Geliştirme Kompleksi Projesi” hakkında da yetkililerden bilgi aldı. 

Tahıl Kurutma Makinesini İnceledi
29.04.2022 - 14:11
Haber Merkezi

Vali Cevdet Atay, Vali Yardımcısı Yakup Tatoğlu ile birlikte, Düzce İli Çeltik Üretimi Alt Yapısının Geliştirilmesi Projesi kapsamında, hasat edilen çeltiklerin yerinde kurutulması için kurulan, Tahıl Kurutma Makinesini inceledi.

Atay toplam yatırım değeri 12 milyon 493 bin 458 TL olan “Konuralp Pirinci Üretim Geliştirme Kompleksi” konusunda yapılan çalışmaları da dinledi.

Atay daha sonda Düzce İl Özel İdaresi Asfalt Plent Tesisine geçti. Burada Özel İdare Genel Sekreteri Hayri Şen tesiste yürütülen faaliyetleri Vali Atay’a aktardı.


Editör: C. Karaca

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar