Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

Atay Çocukların Coşkusuna Ortak Oldu

Düzce Valisi Cevdet Atay, Mevlana Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi tarafından ‘23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın 102’nci yıldönümü dolayısıyla düzenlenen şenlikte anaokullarında eğitim gören öğrencilerin rengârenk resimlerle hayallerini kâğıda dökmelerine eşlik etti.

Atay Çocukların Coşkusuna Ortak Oldu
22.04.2022 - 15:57
Haber Merkezi

Düzce Mevlana Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi okul yönetimi tarafından düzenlenen ancak pandemi nedeniyle 2 yıldır ara verilen “Hayallerim Kâğıtta Resim Şenliği” etkinliği 20’ncisi okulun bahçesinde Düzce Valisi Cevdet Atay, Vali Yardımcısı Yakup Tatoğlu, İl Milli Eğitim Müdürü Tamer Kırbaç, MEM Şube Müdürü Ahmet Girgin’in yanı sıra davetliler, veliler, lise ve anaokulu öğrencilerinin katılımı ile düzenlendi. 

22 anaokulundan 210 öğrencinin katılımı ile gerçekleşen etkinlikte anaokulu öğrencileri bir yandan ellerine aldıkları pastel boyalarla kâğıtlara hayallerini çizerken diğer taraftan ise okul yönetimi tarafından kurulan oyun parkında gönüllerince eğlenerek bayramın tadını çıkardılar. 


Mevlana Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Şehabettin Yavuz, gerçekleştirdikleri şenliğe dair yaptığı açıklamada, 2001 yılında sıradan bir yarışma ile başlayan etkinliklerin şenliğe dönüştürüldüğünü ve pandemi dışında ara vermeksizin 20 yıldır geleneksel hale getirilerek düzenlemeye devam ettiklerini söyledi.

Gün boyu süren şenlikte neşeli zaman geçirerek doyasıya eğlenen minikler, sponsorlar tarafından kendilerine takdim edilen hediyelerini alarak 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı coşkusunu perçinlediler


Editör: C. Karaca

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar