Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

Minik Vali’den Çevreci Mesajlar

Düzce Valisi Cevdet Atay, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla koltuğunu Toki Mehmet Akif Ersoy İlkokulu 3. Sınıf öğrencisi Aslı Beyza Çoşkun’a devretti.

22.04.2022 - 12:43
Güncelleme 22.04.2022 - 15:17
Özel Haber

Minik vali çevreci mesajları ile dikkat çekti. Çocukların aileleri ile birlikte zaman geçirebilecekleri parkların sayısının artmasını istedi. Orman yangınlarının önlenmesi ve TEMA Vakfına daha fazla destek verilmesi çağrısında bulundu. Çoşkun’un sokak çocukları ile ilgili yaptığı “Çocuklar sokakları hak etmiyor” yorumu ise duygulandırdı. 

BARIŞ DOLU BİR DÜNYA DİLEDİ


Tüm dünyadaki savaşların sona ermesi ve çocukların güldüğü, kahkahaların duyulduğu, barış dolu bir Dünya temennisinde bulunan Aslı Beyza Çoşkun “Bu bayrımı bizlere hediye eden başta Mustafa Kemal Atatürk , silah arkadaşları ve bütün şehitlerimizi rahmetle anıyorum. Hepimizin bildiği gibi çok zorlu günlerden geçtik ve geçiyoruz. Küresel çapta pandeminin azalması ile başta 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı ve sonrasında Ramazan Bayramının gerçek manada bayram gibi kutlanmasını ve tüm çocukların yüzlerinde gülücüklerin oluşturmasını temenni ediyorum. Tüm dünyadaki savaşların sona ermesi ve çocukların güldüğü, kahkahaların duyulduğu, barış dolu bir Dünya’yı Allah’tan canı yürekten diliyorum. Bugün şendik. Eğlendik, gurur duyduk, gururlandık. Bu makamdan size seslenmemi sağlayan Sayın Valimiz Cevdet Atay’a teşekkürlerimi sunarım” dedi. 

PARK VE TEMAY’YA DESTEK İSTEDİ


Düzce Valisi Cevdet Atay, çocukların aileleri ile beraber keyifli vakit geçirebilecekleri oyun alanlarının artmasını isteyen Aslı Beyza Çoşkun’a Belediye Başkanı ile konuyu görüşebilecekleri yanıtını verdi. 
Minik vali Aslı orman yangınlarının önlenmesi noktasında tedbir alınmasını talep ederek TEMA Vakfına daha fazla destek olunmasının önemine vurgu yaptı. 

“ÇOCUKLAR SOKAKLARI HAK ETMİYOR”


Çoşkun’un sokak çocukları ile ilgili yaptığı “Çocuklar sokakları hak etmiyor” yorumu ise duygulandırdı.


Editör: C. Karaca

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar