Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

Atay Sağlıkçılarla İftar Yaptı

Düzce Valisi Cevdet Atay ve Sağlık Müdürü Dr. Yasin Yılmaz, iftarını Atatürk Devlet Hastanesinde görevi başında olan sağlık çalışanları ile birlikte yaptı.

Atay Sağlıkçılarla İftar Yaptı
12.04.2022 - 10:22
Güncelleme 12.04.2022 - 11:25
İHA

Ramazan ayının 10. iftarına Vali Cevdet Atay ve Sağlık Müdürü Dr. Yasin Yılmaz Atatürk Devlet Hastanesinde görevli sağlık çalışanlarıyla birlikte yaptı.

Vali Atay ve Sağlık Müdürü Yılmaz, hastaneye gelişinde Başhekim Op. Dr. Volkan Temi ve hastane yöneticileri tarafından karşılandı. Ardından hastane yemekhanesine geçen Cevdet Atay ve Yasin Yılmaz, burada orucunu açmak için bekleyen sağlık çalışanları ve hastane personeli bir süre sohbet etti. Akşam ezanının okunmasıyla birlikte hep birlikte dualar ile oruçlar açıldı.

Atay ve Yılmaz iftar sonrasında da sağlık çalışanları ile sohbete devam etti.
Vali Atay, iftar programının sonunda Sağlık Müdürü Dr. Yasin Yılmaz ve sağlıkçılara başarılarından dolayı teşekkür etti başarılar diledi.


Editör: E. Varol

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar