Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

İŞ ARAYANLARA HİZMET VERİYOR...

Düzce Üniversitesi Kariyer Geliştirme ve Mezun İzleme Uygulama Araştırma Merkezi ve İŞKUR İş Kulübü’nün birlikte düzenlediği “İş Arama Süreçlerinizde İŞKUR Kampüste” adlı söyleşi İstiklal Konferans Salonu’nda gerçekleştirildi

İŞ ARAYANLARA HİZMET VERİYOR...
4.11.2023 - 00:12
Güncelleme 4.11.2023 - 09:29
Haber Merkezi

Söyleşide; İŞKUR’un faaliyetleri, aracılık, aktif iş gücü, danışmanlık hizmetleri, işsizlik sigortası, çalışma ilişkileri, İş Kulübü, özgeçmiş hazırlama, Cumhurbaşkanlığı Yetenek Kapısı, İŞKUR’a başvuruları olmak üzere İŞKUR’un verdiği hizmetler hakkında bilgiler verildi.

İŞKUR İş ve Meslek Danışmanı Hayrullah Uzun, konuşmasında;  iş arayanlara, çalışanlara, öğrencilere, erlere, mahkûmlara meslek edinme ve iş bulmaları için hizmet ettiklerini belirtti. Programda farkındalık oluşturmak istediklerini dile getiren Uzun,  özgeçmiş hazırlarken nelere dikkat edilmesi gerektiği ve iş başvurularında nasıl davranılacağı konusunda bilgi ve tecrübelerini paylaştı.

Programın diğer konuşmacısı Gülhan Özgüngör ise iş ilanlarına başvuru sürecinin yanı sıra iş eğitimi programlarından da bahsetti. Staj başvurularının da İŞKUR üzerinden yapılabildiğini sözlerine ekleyen Gülhan Özgüngör,  Kariyer Geliştirme ve Mezun İzleme Uygulama Araştırma Merkezi ile birlikte hareket ettiklerini söyleyerek konuşmasını sonlandırdı.

Program konuşmacılara teşekkür belgesi takdimi ile sona erdi.


Editör: D. GAZETESİ

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar