Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

DEPREMZEDELERDEN MEKTUP

Deprem bölgesinde enkaz altından kurtarılan ve Düzce Üniversitesi Hastanesi’nde tedavi gören Beşire Uğurlu ile oğlu Murat Uğurlu hastane personeline mektup ile teşekkür etti. Duygulandıran mektupta depremzedeler gösterilen alaka ve güler yüz için minnettar olduklarını vurguladılar. “Gönlümüz burada kalacak. Toparlandığımızda sizleri ziyaret edeceğiz” dediler.

DEPREMZEDELERDEN MEKTUP
16.02.2023 - 12:51
Özel Haber

Depremzede Beşire Uğurlu ve oğlu Murat Uğurlu tarafından kaleme alınan mektupta şu ifadelere yer verildi: “Depremzede olarak hastanenize geldiğimiz günden beri temizlik personeli, hemşireler, doktorlar, yemek servisi çok çok mükemmel. Hemşireler çok özverili, canı gönülden çalışan, güler yüzlü insanlar. Her yer tertemiz. Mükemmelin de ötesinde bir sağlık hizmeti gördüm.

Her yerde bunu dile getireceğim. Yapmış ve göstermiş olduğunuz her türlü ilgi, alakadan dolayı tüm hastane çalışan personeline ne kadar teşekkür etsem azdır. Bunu hep içimde saklayacağım. Her gittiğim yerde dile getireceğim. Bugün buradan ayrılıyorum ama gönlüm burada kalacak. Neden mi, çok ama çok memnun kaldım. En kısa zamanda toparlanıp sizleri ziyarete geleceğim.”

Haber: Elif Varol


Editör: D. GAZETESİ

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar