Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

DÜZCE'DEN EKİPLER YOLA ÇIKTI

Kahramanmaraş merkezli meydana gelen ve birçok ili olumsuz etkileyen depremlerde, devletimizin ve depremzedelerin yanında olan Düzce Üniversitesi, Hatay’ın Samandağ ilçesine arama-kurtarma ekibi gönderdi.

DÜZCE'DEN EKİPLER YOLA ÇIKTI
10.02.2023 - 10:03
Haber Merkezi

Afet bölgelerindeki ihtiyaç sahibi vatandaşlar için destek kampanyası başlatan Düzce Üniversitesi, bölge halkının yaralarını sarmak ve acılarını azaltmak amacıyla ayrıca, tıbbi malzemelerin yer aldığı 2 tam donanımlı ambulansı da deprem bölgesine göndermişti.

Elbistan’a da arama kurtarma çalışmalarına katılacak ekibini gönderen Düzce Üniversitesi, son olarak 14 kişiden oluşan bir diğer ekibini, arama kurtarma ekipmanlarıyla birlikte Samandağ’a uğurladı.

Düzce Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nedim Sözbir, Genel Sekreter Nihat Yıldız, Rektör Danışmanı Doç. Dr. Cengiz Tuncer ve Daire Başkanları da Samandağ’a gitmek üzere yola çıkan ekibe başarı ve kolaylıklar diledi.


Editör: D. GAZETESİ

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar