Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

CÖMERT RADYO DÜET'İ ANLATTI

PowerTV, “Power Kampüste” programı kapsamında Düzce Üniversitesi’nin kurumsal radyosu Radyo Düet’i ziyaret etti. Düzce Üniversitesi İletişim ve Tanıtım Koordinatörü Öğr. Gör. Duygu Özdemir Cömert, ziyaretçilere Radyo Düet’i anlattı.

CÖMERT RADYO DÜET'İ ANLATTI
24.01.2023 - 12:56
Güncelleme 24.01.2023 - 13:00
Haber Merkezi

Arda Görgün’ün sunuculuğundaki konuk ekip; nitelikli, tarafsız ve doğru yayıncılık ilkesiyle Düzce Üniversitesi’nin sesi olan ve 94.5 frekansı üzerinden yayın yapan Radyo Düet’te çekimler gerçekleştirdi. 

Düzce Üniversitesi İletişim ve Tanıtım Koordinatörü ve aynı zamanda Radyo Düet Program Koordinatörü Öğr. Gör. Duygu Özdemir Cömert ve öğrencilerle Radyo Düet’in kuruluşu, işleyişi ve yayınları hakkında röportaj yapan PowerTV, keyifli ve eğlenceli bir yapıma imza attı.
Power Kampüste programı, 25 Ocak 2023 Çarşamba günü, saat 21.00’da Power TV’de ekranlara gelecek. 28 Ocak Cumartesi saat 10.00’da ve 29 Ocak Pazar saat 17.00’da ise programın tekrarı yayınlanacak.


Editör: D. GAZETESİ

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar