Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

DERS ÇALIŞAN ÖĞRENCİLERE ÜCRETSİZ İKRAM

Düzce Üniversitesi’nde 12-16 Aralık tarihleri arasında yapılacak olan vize sınavlarında ders çalışan öğrencilere okuma salonlarında çay, çorba ve meyve ücretsiz veriliyor.

DERS ÇALIŞAN ÖĞRENCİLERE ÜCRETSİZ İKRAM
12.12.2022 - 14:03
Haber Merkezi

Düzce Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nedim Sözbir yaklaşan sınavlar öncesi öğrencileri ziyaret etti.

Düzce Üniversitesinde vize sınavları 12-16 aralık tarihlerinde yapılacak. Gece sabaha kadar okuma salonlarında ders çalışan sınavlara hazırlanan öğrencilere 12-16 Aralık tarihlerinde çay, çorba, meyve ikramları 18.00 ile 23.00 saatlerinde ücretsiz ikram ediliyor.

Öğrencileri okuma salonlarında ziyaret eden Düzce Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nedim Sözbir, öğrencilere sınavlarında başarılar dileyerek “Üniversitemizde vizeler başlıyor. Haliyle okuma salonlarımız da en yoğun günlerini yaşıyor. Bizler de dün gece, yaklaşan sınavlar öncesi öğrencilerimizi ziyaret ederek çalışmalarına yakından tanıklık ettik. Hepsine başarılar diliyorum” dedi.


Editör: D. Karpuz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.