Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

POLİSE İLETİŞİM EĞİTİMİ VERİLDİ

Gölyaka Meslek Yüksekokulu Halkla İlişkiler ve Tanıtım Programı'nda görevli Öğr. Gör. Nurgül Soydaş trafik şube ekiplerine iletişim eğitimi verdi.

POLİSE İLETİŞİM EĞİTİMİ VERİLDİ
29.11.2022 - 10:59
Haber Merkezi

Düzce Üniversitesi Gölyaka Meslek Yüksekokulu Halkla İlişkiler ve Tanıtım Programı'nda görevli Öğr. Gör. Nurgül Soydaş; Düzce İl Emniyet Müdürlüğü Trafik Şube biriminde çalışan görevli tüm personele, iletişim konuları hakkında eğitim verdi.

Düzce  İl Emniyet Müdürlüğü Eğitim Şube  Müdürlüğü Konferans Salonu'nda gerçekleştirilen ve 2 hafta süresince devam eden eğitimde; “Polis  Halkla İlişkiler ve İletişim Amaçları”, “Etkili İletişim Tekniklerinin Önemi”, “İletişim Yöntem ve Becerileri”, “İletişimi Etkileyen Faktörler ve Çatışma Nedenleri”, “Stres, Öfke ve Baş Edebilme Yöntemleri” konuları hakkında eğitim gerçekleştirdi.

Düzce İl Emniyet Müdürlüğü Trafik Şube biriminde çalışan polislerin ilgi gösterdiği eğitimde, emniyet mensupları keyifli ve verimli bir sonuç aldıklarını ifade ettiler.

 


Editör: E. Varol

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar