Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

“TÜRKİYE’DE YAPILMAYAN TEDAVİLERİ YAPACAĞIZ”

Düzce Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nedim Sözbir sağlık alanında özel işler yapmayı planladıklarını belirterek “Türkiye’de ve bölgede yapılamayan tedavileri üstleneceğiz” dedi.

“TÜRKİYE’DE YAPILMAYAN TEDAVİLERİ YAPACAĞIZ”
8.11.2022 - 13:50
Özel Haber

Geleneksel tıbba büyük önem verdiklerini vurgulayan Sözbir, öğrencilerin taleplerini de dikkate aldıklarını kaydetti.

“ALANINDA UZMAN İSİMLERLE ÇALIŞMAK İSTİYORUZ” 

Düzce Üniversitesinin ihtisas üniversitesi olduğunu hatırlatan Sözbir, sağlık kadrosu konusunda kendilerine değer katacak alanında uzman isimler ile çalışmak istediklerini dile getirerek “Biz ihtisas üniversitesi olduğumuz için misyonumuza uygun hocalar almak istiyoruz. Sağlık ile ilgili taleplerimiz var.

Sağlık alanında tıp fakültesi olarak özel işler yapmak istiyoruz. Türkiye’de ve bölgede yapılamayan tedavileri yapmak istiyoruz. GETAT merkezimiz var. Geleneksel tıbbı önemsiyoruz. Kadro konusunda her zaman iyinin daha iyisi vardır.

Çocuk alanıyla ilgili 11 hocamız var. Bize katma değer sağlayacak, alanında güzel işlere imza atmış hocalar ile çalışmak istiyoruz” diye konuştu.

TALEPLERİNİ SOSYAL MEDYADAN İLETİYORLAR

Nedim Sözbir öğrencilerin taleplerini kendisine sosyal medya üzerinden ilettiklerini belirterek “Öğrencilerin ulaşım ile ilgili talepleri var. Ring istiyorlar. Işıklandırmanın iyileştirilmesini istiyorlar. Biz bize gelen talepleri ilgili kurumlara aktarıyoruz. Ring yapıyoruz. Belediyemiz destek oldu. Kış aylarında bir sıkıntı olursa onun da çözümü için çalışacağız. Öğrenci bana twitter’dan ulaşabiliyor. Gelen mesajlardan öğrencilerin mutlu olduğunu görebiliyorum” diye konuştu. Haber: Elif Varol

 

 


Editör: E. Varol

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar