Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

DÜZCE ÜNİVERSİTESİ DÜKKAN KİRALIYOR

Düzce Üniversitesi Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığı tarafından, Konuralp Yerleşkesi’nde faaliyet gösterecek “Fotokopi, Baskı, Kitap ve Düzce Üniversitesi Ürünleri Satış Dükkanı” ihalesi gerçekleştirilecek.

DÜZCE ÜNİVERSİTESİ DÜKKAN KİRALIYOR
24.10.2022 - 17:52
Haber Merkezi

2886 sayılı Devlet İhale Kanunu'nun 35/d ve 51(g) bendine göre düzenlenecek ihale, 31 Ekim 2022 tarihinde, Düzce Üniversitesi Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı Toplantı Salonu’nda gerçekleştirilecek.

 

İhale dokümanları Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığı’nda ücretsiz görülebiliyor ve temin edilebiliyor. Ayrıca, www.duzce.edu.tr/duyurular ile www.duzce.edu.tr/idari/sks  kurumsal internet adreslerinde de ilan metnine ulaşılabiliyor.

 

13 Fakültesi, 1 Enstitüsü 2 Yüksekokulu, 10 Meslek Yüksekokulu,  3500’e yakın akademik ve idari personeli ile nitelikli eğitim-öğretim faaliyetlerine devam eden Düzce Üniversitesi yerleşkelerinde, 2022-2023 Akademik Yılı’nda 32.000 öğrenci eğitim-öğretim görecek.


Editör: D. Karpuz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.