Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

TİYATRO GÖSTERİSİ AYAKTA ALKIŞLANDI

Düzce Üniversitesi Tiyatro Topluluğu’nun düzenlediği “Bişey Yap Met” adlı tiyatro gösterisinde salonu dolduran izleyiciler, başarılı oyunu izlemenin tadını çıkardılar.

TİYATRO GÖSTERİSİ AYAKTA ALKIŞLANDI
23.05.2022 - 11:57
Haber Merkezi

Aziz Nesin’in eseri olan “Bişey Yap Met” adlı oyunu başarılı bir performansla seyirciyle buluşturan Tiyatro Topluluğu öğrencileri, yoğun talep üzerine aynı oyunu; bugün de (23.05.2022) Düzce Üniversitesi Konuralp Yerleşkesi, Mehmet Akif Ersoy Eğitim ve Kültür Merkezi, İstiklal Konferans Salonu’nda saat 19.00’da tiyatro severlerle buluşturacak.

Biten çocukluğun ardından toplum tarafından başlayan yargılamaları ve sorgulamaları konu alan eserde, bir kişinin hayatta kalabilmesi, yaşayabilmesi ve yaşamını anlamlandırabilmesi için bir şeyler üretmesi gerektiği ele alınıyor.

Yönetmenliğini Altuğ Yasin Durmuş, Gökhan Kartal ve Arda Şahin’in yaptığı oyunda; ışıkta Abdulkadir Badur, müzikte Orhan Gazi Dizdaroğlu, sahne ekibinde ise; Ceren Karakaş, Ayşenur Yılmaz, Erva Nur Altıntaş ve Zeynep Ülkü Can yer aldı.

İzleyicilerin, sergilediği başarılı performansları için ayakta alkışladığı oyuncu grubunu ise; Gökhan Kartal, Yavuz Avcı, Arda Şahin, Dilruba Koyun, Ömercan Taşdemir, Miray Özdemir, Faruk Türker, Sinan Can, Ceren Karakaş, Mehmet Yıldıztaş, Altuğ Yasin Durmuş ve Melek Karaduman oluşturuyor.


Editör: C. Karaca

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar