Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

ULUSLARARASI KONGREDE TÜRKİYE'Yİ TEMSİL ETTİ

Kore Yoğun Bakım Tıbbı Topluluğu’nun düzenlediği 42. Uluslararası Akut ve Yoğun Bakım Konferansı’na davet edilen Düzce Üniversitesi Tıp Fakültesi Anesteziyoloji ve Reanimasyon Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Doç. Dr. İlknur Suidiye Yorulmaz, sözlü sunusu ile uluslararası bilimsel literatüre katkı sağladı.

ULUSLARARASI KONGREDE TÜRKİYE'Yİ TEMSİL ETTİ
11.05.2022 - 09:50
Haber Merkezi

1980'den bu yana faaliyet gösteren ve 2 bin 400’den fazla üyesi olan Kore Yoğun Bakım Tıbbı Topluluğu, 42. geleneksel uluslararası kongresini 6-7 Mayıs 2022 tarihinde hibrit kongre olarak gerçekleştirildi.  Gyeongju- HICO’ da düzenlenen kongrede Düzce Üniversitesi Tıp Fakültesi Anesteziyoloji ve Reanimasyon Anabilim Dalı’ndan Doç. Dr. İlknur Suidiye Yorulmaz,  ‘Does reversal of non-depolarizing neuromuscular blocking agents effect on QT, QTc interval under sevoflurane anesthesia?’ adlı çalışmasını sözlü sunu olarak başarıyla sundu.  

Asya ve Avrupa ülkelerinden toplamda 75 sununun sözlü sunuma layık görüldüğü kongrede Türkiye’den 3 kişi sözlü sunu hakkı kazandı. KSCCM·ACCC 2021 yılında düzenlenen kongrede yine bir olgu ile katılım yapmış olan Doç. Dr. İlknur Suidiye Yorulmaz, bu sene de düzenlenen kongreye davet edildi.  


Editör: C. Karaca

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar