Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

GENÇLERİ COŞTURACAK FESTİVAL

Gelenekselleşen Düzce Üniversitesi öğrenci festivali 2 yıllık pandemi sürecinin ardından yeniden düzenleniyor. 11, 12 ve 13 Mayıs 2022 tarihlerinde yapılacak festivalde Ezginin Günlüğü ve Retrobüs grupları ile Resul Dindar sahne alacak.

GENÇLERİ COŞTURACAK FESTİVAL
9.05.2022 - 11:19
Özel Haber

Festivalin ilk günü olan 11 Mayıs 2022 tarihinde öğrenciler futbol turnuvası maçları, iletişim etkinliği, Akçakoca gastronomi festivali, sergiler, gösteri maçları, halk oyunları gösterisi ve Düzce Üniversitesi gruplarının canlı performansları ile eğlenecek. Gün Retrobüs Grubunun konseri ile son bulacak.

Festivalin ikinci günü de (12 Mayıs 2022) bir çok etkinlikle dolu dolu geçecek. Ezginin Günlüğü grubu sahne alacak ve öğrencileri coşturacak.

Son gün (13 Mayıs 2022) mezun buluşması etkinliği ile başlayacak. Ardından Alem FM radyo programcısı Serdar Gökalp’in stand up gösterisi ile gençlere unutulmaz anlar yaşatacak. Festivalin finalini Resul Dindar yapacak.


Editör: E. Varol

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar