Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

KOSGEB destekleri Öğrencilere Anlatıldı

Düzce Meslek Yüksekokulu ev sahipliğinde düzenlenen söyleşide, KOSGEB Düzce İl Müdürü Necdet Yaşar Şahin öğrencilerle bir araya geldi.

KOSGEB destekleri Öğrencilere Anlatıldı
13.04.2022 - 09:53
Haber Merkezi

KOSGEB destekleriyle ilgili Düzce Üniversitesi öğrencilerini ve personellerini bilgilendiren Necdet Yaşar Şahin, KOSGEB destek türleri hakkında aydınlatıcı bilgiler paylaştı. Türkiye ve dünyadan örnekler veren Şahin, Türkiye'de KOBİ oranının %99,1 olduğunu ifade ederek, bu nedenle işletmelere yapılan yatırımların oldukça önemli olduğuna dikkat çekti.

Yoğun bir katılımla gerçekleşen söyleşide öğrencilerin mezuniyet sonrasında girişimci olarak yararlanabilecekleri desteklerden de söz ederek bilgi ve deneyimleri aktaran Necdet Yaşar Şahin, programın son bölümündeyse katılımcılardan gelen soruları yanıtladı.

Program, Düzce Meslek Yüksekokulu Müdürü Doç. Dr. Ali Etem Gürel’in KOSGEB Düzce İl Müdürü Necdet Yaşar Şahin’e teşekkür belgesi takdim etmesiyle son buldu.


Editör: C. Karaca

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar