Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

Kadınlar Ev Sahipliği Yapacak

Düzce 3. Tarım Paneli, Kadın Emeği Merkezi'nin ev sahipliğinde yapılacak. Panelde kırsal kalkınmada kooperatifçilik, dijital tarım ve tarımda yapay zeka uygulamaları ele alınacak.

 Kadınlar Ev Sahipliği Yapacak
24.02.2022 - 10:22
Güncelleme 24.02.2022 - 11:05
Özel Haber

Panel 25-26 Şubat 2022 tarihlerinde Düzce Kadın Emeği Merkezi'nde gerçekleştirilecek. Panelin moderatörlüğünü Düzce Üniversitesi Ziraat Fakültesi dekanı Prof. Dr. Sevcan Öztemiz yapacak.

Ankara Üniversitesi Ziraat Fakültesi öğretim üyesi Prof. Dr. Bülent Gülçubuk ‘Kırsal Kalkınmada Kooperatifçilik Ve Girişimcilik’, Doç. Dr. Caner Koç ise ‘Dijital Tarım Ve Tarımda Yapay Zeka Uygulamaları’ konularında katılımcıları bilgilendirecek

Düzce Valiliği, Düzce Belediyesi, Düzce Üniversitesi, Düzce İl Özel İdaresi, İl Tarım ve Orman Müdürlüğü, Kent Konseyi, Ticaret ve Sanayi Odası, Kadın Emeği Merkezi ve Düzce Tarım Doğal Ürünler Kadın Girişimi Üretim Ve İşletme Kooperatifi’nin paydaş olduğu panelin ilk gününde sergi de düzenlenecek


Editör: E. Varol

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar