Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

Son Kez Temizlik Yaptılar

Düzce Üniversitesi Rektörlüğünce sosyal sorumluluk projesi kapsamında hayata geçirilen “Temiz Üniversite Temiz Düzce” etkinliğinde bu ay; Fen Edebiyat Fakültesi, İşletme Fakültesi, Hakime Erciyas Yabancı Diller Yüksekokulu Konuralp Yerleşkesi’nde temizlik yaparken, Konuralp Yerleşkesi dışındaki Fakülte, Meslek Yüksekokulları ve Yüksekokulu ise kendi yerleşkesinde etkinliği gerçekleştirdi.

Son Kez Temizlik Yaptılar
31.12.2021 - 18:09
Haber Merkezi

“Sağlıklı Toplum Temiz Çevreyle Başlar” ilkesinden hareketle başladığı günden beri büyük bir titizlikle yürütülen “Temiz Üniversite Temiz Düzce” etkinliğine; dekanlar, Yüksekokul ve Meslek Yüksekokulu müdürleri, öğretim elemanları, idari çalışanlar ve öğrenciler katılım gösteriyor.

Her ayın son Cuma günü, ayda 1 kere düzenlenen etkinlikle yerleşke içerisinde gezilerek, çöpler toplanıyor. Tüm mensuplarla birlikte gerçekleştirilen bu etkinlikle; sürdürülebilir kaliteli bir hayat ve temiz bir çevre için farkındalık oluşturmak amaçlanıyor.

Ayrıca, “Temiz Üniversite Temiz Düzce” etkinliği; doğaya, çevreye ve topluma karşı sorumlulukların farkındalığını artırmak ve saygılı davranmayı alışkanlık haline getirmeyi de amaçlıyor.


Editör: C. Karaca

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar